Skocz do zawartości


Zetor Polska ma nową siedzibę

Zetor Polska

  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Bachu

    Dyrektor

  • Administrator
  • 714 postów
Poradniki

Napisano 04 wrzesień 2016 - 09:38

Nowa siedziba firmy znajduje się na obrzeżach Kalisza – w pobliżu głównych dróg prowadzących do Wrocławia i Poznania, a także niedaleko planowanej obwodnicy miasta.
Na powierzchni 3 ha znajduje się magazyn nowych ciągników. Wybudowano także przestrzeń wystawienniczą, gdzie odwiedzający mogą zapoznać się z historią marki oraz ze współczesnymi i historycznymi modelami ciągników.
Do dyspozycji jest również tor zewnętrzny i miejsce do testowania poszczególnych maszyn. W części biurowej znajduje się kilka sal spotkań i konferencyjnych. Stworzono również zaplecze serwisowe i magazyn z częściami zamiennymi.
W siedzibie znajduje się sklep z częściami zamiennymi, gadżetami reklamowymi i innymi drobnymi przedmiotami z oferty marki Zetor. Parking przed budynkiem zapewnia optymalną sporą ilość miejsc i wygodne parkowanie dla odwiedzających i pracowników firmy.
Nowa siedziba zapewnia dwukrotnie większą powierzchnię użytkową niż pierwotna siedziba. Jak zapewniają przedstawiciele spółki, większa powierzchnia zapewni klientom szersze i lepsze dopasowanie do ich potrzeb podczas wyboru maszyny czy też jej prezentacji. Nowa przestrzeń jest przystosowana również do prowadzenia prezentacji i szkoleń, a nawet do wizyt szkolnych wycieczek i osób zainteresowanych poznaniem marki Zetor.
Budowa nowej siedziby rozpoczęła się jesienią ubiegłego roku i została zakończona w czerwcu bieżącego roku. Przeprowadzka trwała od lipca do początku sierpnia. Całkowity koszt budowy nowej centrali przekroczył 60 mln CZK.

Źródło: www.zetor.pl

Załączone plikiUżytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych