Skocz do zawartości


Pługi wyposażone w dłuto Knock-On

dłuto Knock-On

  • Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Bachu

    Dyrektor

  • Administrator
  • 714 postów
Poradniki

Napisano 22 październik 2014 - 07:31

Od 1-go września 2014r. pługi Kverneland będą mogły być dostarczane z dłutem Knock-On jako opcja montowana fabrycznie.Używanie dłuta Knock-On łączy znaczne oszczędności czasu potrzebnego na wymianę dłut z korzyściami agrotechnicznymi.Korzyści agrotechniczne:
  • Dobra penetracja gleby i stabilna praca
Dłuto Knock-On było testowane w różnych warunkach glebowych. Nawet w najcięższych glebach, dłuta gwarantowały bezproblemową penetrację.
  • Mała siła potrzebna do uciągu
Odkładnice stosowane w pługach Kverneland są dobrze znane z niezrównanie małej siły potrzebnej do uciągu. Dłuta Knock-On nie powodują zmiany zapotrzebowania na uciąg, a także zużycia paliwa.
  • Ochrona i przepływ gleby
Przejrzysta konstrukcja i odpowiedni kształt dłuta Knock-On w rzeczywistości zabezpiecza inne elementy korpusu, umożliwiając jednocześnie skuteczny przepływ gleby.
  • Wysoka wydajność i efektywność kosztów
Nowoczesne rolnictwo to głównie wysoka wydajność i efektywność kosztów. Dla myślących przyszłościowo rolników i firm usługowych, Kverneland opracował inteligentne rozwiązanie, które jest w stanie sprostać tym najważniejszym celom. Wybierając i używając dłuta Knock-On można automatycznie zwiększyć wydajność orki, ograniczając przestoje i minimalizując czas potrzebny na wymianę elementów roboczych pługa. Dzięki systemowi Knock-On oszczędzasz nawet do 90 % czasu porównując usunięcie zużytego i zamontowania nowego odwracalnego dłuta.System Knock-On jest kolejnym innowacyjnym krokiem w pługach Kverneland po zaprojektowaniu w 1972 roku dłuta odwracalnego oraz wprowadzeniu do oferty w 2002 roku dłuta Quick-Fit.

kverneland.comUżytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych